Коментарите са изключени за Тържествено връчване на грамоти и награди на участниците в състезанието „Я знаток русского языка”

Официалната церемония по обявяване на резултатите и връчване на служебни бележки с оценките, награди на отличилите се и грамоти за участие в Състезанието по руски език за зрелостници „Я знаток русского языка” ще се състои на 11 март (събота)  2017 г. от 10.30 ч. в 4 аудитория на Пловдивския университет.

Участниците в състезанието с положителен резултат могат да бъдат приети за студенти във Филологическия факултет  в специалностите Руска филология и Български и руски език без необходимост от полагане на конкурсен изпит или държавен зрелостен изпит по руски език (при кандидатстване се прилага служебната бележка).