Коментарите са изключени за Покана за среща на първокурсниците с преподавателите от Катедрата по руска филология

Уважаеми колеги първокурсници,

Добре дошли в Пловдивския университет!

Радваме се, че сте избрали да получите своето висше образование в един от най-престижните български университети, с над половинвековна история и с десетилетни традиции в преподаването на руски език и литература.

Срещата с преподаватели от Катедрата по руска филология ще се състои на 26.09.2022 г. (понеделник), от 13,30 ч. в 10. с.з. на Ректората.

На сайта на Филологическия факултет можете да се запознаете с разписанието на занятията си за първия семестър на новата учебна година.

Пожелаваме Ви успешна първа академична година в Пловдивския университет и много вдъхновение по избрания от Вас професионален път!

От преподавателите в Катедрата по руска филология