„Я знаток русского языка“ гостува в Бургас

Коментарите са изключени за „Я знаток русского языка“ гостува в Бургас

На 17 февруари 2023 г. за поредна година Профилираната гимназия за чужди езици „Васил Левски“ в Бургас бе домакин на състезанието „Я знаток русского языка“, организирано от Катедрата по руска филология. Провеждането на състезанието бе част от юбилейните тържества на гимназията по случай 60-годишнината ѝ. Традицията бе спазена и квестори бяха възпитаниците на гимназията, отличници от състезанието и настоящи студенти в Пловдивския университет – Габриела Вълчева, Юлия Тангелова, Василена Богданова и Жанета Радева. Дипломиралият се във Филологическия факултет на Пловдивския университет отличник от Състезанието и настоящ учител Атанас Костадинов, носител на приза «Млад учител» за 2022 година, поздрави квесторите и им пожела успешна професионална реализация.

Следващата спирка на Състезанието е на 24 февруари в СУ „Максим Горки“ – Стара Загора.

До встречи!